loader image

Hakkımızda

Yerli Üretim, Uluslararası Kalite Standartları

  Lider Ambalaj %100 yerli ve milli üretimler ile ülke ekonomisine katkı sunarken müşterilerilerden gelen özel üretim taleplerini de karşılayabilmektedir. Sektörde otuz yılı aşkın süredir var olan öncü bir marka olarak uzman ekibi ve tecrübesi ile yedek parçadan servise, onarımdan teslimata kadar kalite ve memnuniyeti sunar. Son teknolojiye ayak uydurarak üretimlerini bu doğrultuda yaparken, yenilikçi çözümler sunar. Geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca yönelik ambalaj makinası ve ambalaj malzemelerinin üretimini gerçekleştirir.
  Öne Çıkan Özelliklerimiz

  Neden Lider Ambalaj?

  Tecrübe
  Otuz yılı aşkın süredir sektörün öncü firmalarından biri.
  %100 Yerli Üretim
  %100 yerli ve milli üretimler ile ekonomiye katkı.
  Ürün Çeşitliliği
  Geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca uygun üretimler.
  Müşteri Memnuniyeti
  Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı üretim.
  Vizyon
  %100 yerli ve üstün kalitede ambalaj üretim makinaları ve ambalaj ürünleri üreterek ülke ekonomisine katkı sağlayarak dışa bağımlılığı azaltmak ve sürdürülebilir üretimler ile topluma ve çevreye duyarlı bir marka olma yolunda ilerlemek. Yerli ve milli üretimi dünya standardlarındaki kaliteyle buluşturan ürünler ve makinalar ortaya koymak.
  Misyon
  Son teknoloji özel olarak üretilmiş, müşterilerin her ihtiyacına yönelik kaliteli üretimler gerçekleştirerek, markamızı yerli ve milli bir kimlik üzerine kurarak Türkiye’nin ekonomik olarak büyümesine katkı sunan ambalaj üretimleri yapıyoruz. Bu doğrultuda uzman ekibimiz ile 7/24 çalışarak müşterilerimize memnuniyet sunmayı amaçlıyoruz.